Mares - neoprenový oblek Flexa 8.6.5. She Dives

Nový produkt

Sen o potápěčském obleku, který spojuje všechny inovace v jednom modelu. 

Více informací

na objednání

8 475 Kč s DPH

Parametry

Tloušťka neoprenu 6-8 mm

Více informací

  • dokonalé využití konceptu TRILASTIC
  • tři různě silné materiály pro různé části těla
  • nový, měkký, ergonomicky umístěný zip
  • komfortní systém na ochranu ramen a zad
  • zip na přední straně obleku podložený hladkým neoprenem pro lepší izolaci
  • integrovaná přezka na noze pro připevnění kukly nebo speciální FLEXA SMART kapsy (není součástí obleku - lze zakoupit zde)

Velikosti: 1 - 2 - 3 - 3L - 3W - 4 - 4L - 4W - 5 - 6
(W = DOUBLE WIDE - šíře odpovídá o velikost většímu obleku; L = délka odpovídá o velikost většímu obleku)


Sen o potápěčském obleku, který spojuje všechny inovace v jednom modelu. Díky konceptu Trislastic dosahuje řada obleků Flexa She Dives nové úrovně pohodlí a kvality. Pro oblast trupu byl použit silnější materiál, který potápěče dokonale chrání proti chladu. Rukávy a nohavice jsou zhotoveny z nového, vysoce pružného ultra strečového neoprenu, který potápěči umožňuje maximální volnost pohybu a snadno se obléká i svléká. Společným znakem všech modelů je anatomický střih, který v kombinaci s extrémně pružným neoprenem dělá skutečné divy. Dosud nebyl žádný potápěčský oblek tak pohodlný a nechránil tak skvěle před chladem. A to není všechno, pod zkratkou BPS (Back Protection System) se skrývá dodatečná vrstva neoprenu v oblasti zad, která maximálně chrání záda potápěče. Kombinéza s příjemně hřejivou vnitřní vrstvou z mikro plyše má v přední části dlouhý zip podložený hladkým neoprenem, který zvyšuje vodotěsnost. Stahovací krční manžetu na suchý zip lze nastavit přesně podle individuálních potřeb. Manžety u nohavic a rukávů jsou na nejvíce zatěžovaných místech ušité ve tvaru elipsy a tak jsou mnohem odolnější. Oblast kolen chrání vrstva odolného Supratexu. 
V nabídce jsou samostatné strečové kukly z materiálu Trilastic, krátký oblek (Flexa Core) s integrovanou kuklou a vesta (Flexa Vest). Sami rozhodněte, která kombinace bude pro Vás ta nejlepší! 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mares - neoprenový oblek Flexa 8.6.5. She Dives

Mares - neoprenový oblek Flexa 8.6.5. She Dives

Sen o potápěčském obleku, který spojuje všechny inovace v jednom modelu.