AEE - kamera MagiCam S60

Nový produkt

Akční Full HD kamera, 1080p 60fps, 720p 120fps, 16Mpix, WiFi, videotimelapse, G-senzor, vodotěsné pouzdro do 100m, barevný TFT LCD displej, nepřetržité focení, sekvenční fotografie až 8sn./s, cyklické natáčení.

Více informací

skladem

4 990 Kč s DPH

Více informací

AEE MagiCam S60

Akční kamera pro Vaše nevšední zážitky

Nezáleží na tom, zda jste právě na souši, pod vodou či ve vzduchu. S kamerou MagiCam S60 pořídíte kvalitní záběry kdykoliv a kdekoliv. Tato sportovní kamera se chlubí Full HD rozlišením o snímkovací frekvenci 60 FPS, díky čemuž můžete záběry bez ztráty kvality až dvakrát zpomalit, a tak získat ještě atraktivnější videa. K dispozici jsou Vám i další rozlišení a řada pokročilých funkcí, jako například videotimelapse. Kromě toho, že můžete využít integrovanou WiFi pro ovládání kamery na dálku pomocí tabletu či chytrého telefonu, obdržíte v základním balení také barevný TFT displej a vodotěsné pouzdro do hloubky až 100m.

Základní údaje o kameře AEE MagiCam S60:

 • záznam v rozlišení Full HD 1080p
 • variabilní úhel kamery až 150°
 • super zpomalené záběry, až 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m
 • integrovaná WiFi s inteligentní aplikací
 • UltraSharp ostrý objektiv s obrazovým snímačem nejnovější generace
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 8 fotografií za sekundu
 • G-senzor pro automatické zapnutí/vypnutí natáčení
 • vysokokapacitní 1500 mAh Li-Ionová baterie
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • barevný TFT LCD displej včetně reproduktorů
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • nekonečné (cyklické) natáčení
 • funkce otočení obrazu o 180°
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie a nepřetržité focení
 • kompletně české menu a ovládání

Záběry v rozlišení Full HD 1080p

Akční kamera MagiCam S60 umožňuje pořizovat kvalitní záznamy Vašich nevšedních zážitků. Vaše sportovní aktivity a adrenalinová dobrodružství můžete natáčet v rozlišení 1080p, a to o frekvenci 60 snímků za vteřinu. Kamera však o stejné frekvenci zvládá i rozlišení 960p a v rozlišení 720p bude Váš videozáznam obsahovat dokonce 120 snímků za vteřinu. Videa tak bez ztráty kvality můžete ve Full HD dvakrát zpomalit a v HD tak učinit dokonce čtyřikrát. Díky tomu zachytíte i ty nejrychlejší pohyby. Potěší Vás také variabilní úhel záběru až 150°, který si sami zvolíte dle Vaší libosti.

Kamera MagiCam S60 je vhodná jak pro profesionální sportovce, tak i pro úplné začátečníky a vůbec pro každého, kdo má rád akci a dobrodružství. Díky vysoké kvalitě záznamu získáte videa, která Vám budou za každých okolností připomínat Vaše jedinečné a nevšední zážitky.

Ptačí perspektiva

Podpora WiFi

Integrovaná WiFi je další velká chlouba této sportovní kamery. Zabudovaný WiFi modul totiž umožňuje kameru ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu či tabletu, a tak pořídit unikátní záběry z netradičních míst. Je-li místo obtížně dostupné a pro běžné natáčení méně vhodné, stačí na něj umístit kameru a veškerou její obsluhu už provedete z Vašeho telefonu či tabletu. S aplikací AEE MagiCam pro systémy Android a iOS zahájíte natáčení či focení, provedete nastavení kamery a na vzdálenost 100m si poradíte i s živým přenosem. Díky aplikaci samozřejmě uvidíte obraz z kamery na displeji Vašeho telefonu v reálném čase. Pro ještě větší pohodlí je možné si ke kameře dokoupit WiFi dálkové ovládání s dosahem 100m.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Kamera MagiCam S60 umožňuje díky vysoké snímkovací frekvenci pořídit zpomalené a super zpomalené záběry, které dodají Vašim videím ještě více života a pestrosti. Představte si jakýkoliv rychlý pohyb, který ve výsledném videu zpomalíte bez ztráty kvality, a tak si záběr perfektně užijete. Tuto funkci oceníte nejen při natáčení sportovních výkonů, ale také při adrenalinových sportech a dalších aktivitách. V rozlišení Full HD můžete záznam bez ztráty kvality zpomalit dvakrát, v HD pak dokonce čtyřikrát. S využitím speciálního střihacího programu však dosáhnete mnoha dalších efektů a profesionálních úprav.

Vodotěsnost do 100m

S touto akční kamerou je díky speciálnímu vodotěsnému krytu možné natáčet i pod vodní hladinou, a to až do hloubky neuvěřitelných 100m. Není třeba dokupovat žádné, drahé příslušenství. Kryt s plochou čočkou nejenže umožňuje bezproblémové pořizování podvodních záběrů, ale zajišťuje také jejich vyšší kvalitu, než jako je tomu v případě zakřivených čoček. Plochý design zabraňuje rušivým odrazům světla a zajišťuje i lepší ostření, proto se můžete těšit na skutečně profesionální záběry. O ochranu Vaší kamery se přitom stará nejvyšší standard ochrany IP68.

Videotimelapse bez SW úprav

Akční kamera MagiCam S60 nabízí funkci videotimelapse neboli časosběrné video. Tato pokročilá funkce umožňuje zrychlené přehrávání pomalu se pohybujících objektů, díky níž pořídíte například fascinující záběry východu slunce nebo plynoucích mraků. Už žádné výdaje za drahý software, konec složitého zrychlování objemného videa či komponování časosběrných fotografií do videa. S touto kamerou časosběrné video pořídíte opravdu snadno. Ušetříte nejen peníze, ale také spoustu času a místa na paměťové kartě, a přesto získáte efektivní záběry.

Focení v průběhu natáčení

Už nemusíte přemýšlet, zda natáčet nebo raději pořizovat fotografie. S akční kamerou MagiCam S60 zvládnete obojí. Na těle kamery naleznete samostatné tlačítko pro fotografování, a tak už Vám žádný okamžik neunikne. Fotografovat během natáčení můžete buď ručně, anebo využít automatické pořizování snímků po uplynutí určitého časového intervalu. Kamera pak bude fotit každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund.

Prémiové příslušenství

Díky příslušenství, které u kamery MagiCam S60 naleznete přímo v základním balení, si kameru vždy přizpůsobíte Vašim představám. K dispozici Vám je především barevný TFT LCD displej a vodotěsné pouzdro do 100m, ale i další komponenty, které Vám používání akční kamery perfektně zpříjemní.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m

S kamerou MagiCam S60 Vám neunikne žádné dobrodružství ani pod vodní hladinou. I tam totiž získáte fascinující záběry. V balení naleznete extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m, které kameru navíc ochrání před poškozením, prachem a dalšími nežádoucími účinky. Ani pro potápění s touto kamerou tedy nemusíte dokupovat žádné další příslušenství.

Barevný TFT displej

TFT displej můžete připojit na zadní stranu akční kamery, a tak za každých okolností sledovat, co přesně natáčíte. Díky tomu budou Vaše záběry vypadat přesně tak, jak si představujete. Displej je navíc užitečný i při prohlížení již natočených videí. Kdykoliv se totiž přesvědčíte, že jste natočili vše, co jste chtěli. Displej je dále vybaven reproduktory, takže si Vaše záznamy přehrajete včetně zvuku. Protože displej je součástí základního balení kamery MagiCam S60, nemusíte se obávat nutnosti další investice ve výši tisíců korun za jeho dokoupení. Ihned po pořízení této kamery si můžete užívat výhod, které displej přináší.

Super kompaktní velikost

Sportovní kameru MagiCam S60 můžete díky malým rozměrům a nízké hmotnosti využít opravdu kdekoliv. Bez potíží ji připnete na helmu nebo upevníte na řídítka na kole či na čelní sklo v autě. Kamera však poslouží i kdekoliv jinde, kde si jen umíte představit. Kameru samozřejmě můžete používat i bez doplňků, díky čemuž dosáhnete ještě menších rozměrů a nižší hmotnosti. Kompaktnost této kamery Vás zaručeně potěší. 


MagiCam S60
• Hmotnost bez baterie: 54 g / Hmotnost včetně baterie: 84 g
• Rozměry: 59 mm x 23 mm x 43 mm
MagiCam S60 včetně displej
• Hmotnost: 113 g
• Rozměry: 59 mm x 35 mm x 43 mm

Homeicon2

G-senzor pro automatické natáčení

Kamera MagiCam S60 je vybavena G-senzorem, který detekuje pohyb nebo otřes kamery. V případě zaregistrování takového pohybu je pak automaticky spuštěno nahrávání. Po 3 minutách od chvíle, kdy pohyb ustane, se nahrávání samo vypne. Tuto funkci oceníte nejen za volantem Vašeho vozu či na motorce, kdy kamera začne nahrávat při nastartování, ale také při řadě sportovních aktivit. V kombinaci s funkcí cyklické natáčení se tato akční kamera stává plnohodnotnou černou skříňkou. Nemusíte si totiž lámat hlavu ani s nedostatkem místa na paměťové kartě – v případě zaplnění dojde bez přerušení nahrávání k přepsání nejstaršího záznamu.

Kompletně české menu a ovládání

Díky kompletně českému menu je ovládání kamery MagiCam S60 opravdu jednoduché a zvládne ho každý. K dispozici je Vám barevný displej a přehledné menu, se kterým je vše otázkou několika vteřin. Už žádné studování návodů (součástí základního balení). Tuto akční kameru si kdykoliv nastavíte dle Vašich potřeb. Menu je samozřejmě možné přepnout do angličtiny i jiných jazyků.

Homeicon2

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R je nejvyšší řada CMOS senzorů založená na celé řadě patentů v oblasti konverze analogového signálu na digitální, dvoufázové redukci šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost EXMOR R je až dvojnásobná oproti běžnému CMOS a vylepšená oproti klasickým EXMOR senzorům. Díky těmto faktorům dosahuje MagiCam S60 bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

Homeicon2

Tlačítka Press-to-go

Ovládání kamery MagiCam S60 je skutečně jednoduché. Už žádné zdlouhavé hledání požadované funkce v menu. S aktivací a deaktivací nejpoužívanějších funkcí Vám pomohou tlačítka umístěná přímo na těle kamery. Jediným posunem tlačítka Power Switch můžete kameru zapnout či vypnout (lze zapnout / vypnout i ve vodotěsném pouzdře), tlačítko G-senzor slouží k aktivaci / deaktivaci G-senzoru, tlačítkem WiFi pak zapnete či vypnete integrovanou WiFi. K dispozici je Vám také tlačítko Expozice, které využijete pro volbu automatické nebo středové expozice.


Otáčení obrazu o 180°

Kameru MagiCam S60 můžete bez problémů otočit vzhůru nohama a nastavit ji tak, aby natáčela ve správném směru. Tuto funkci oceníte všude tam, kde potřebujete kameru otočit obráceně, protože standardní způsob pořízení záznamu není možný. Odpadá tak nutnost pozdějšího složitého otáčení obrazu ve speciálním softwaru.

16 MP fotografie

Kamera MagiCam S60 Vám nepořídí jen perfektní záběry, ale také fotografie. Chlubí se totiž rozlišením až 16MP, díky němuž jsou snímky kvalitnější než u většiny ostatních zařízení. Už s sebou nemusíte vždy nosit těžký a neskladný fotoaparát, akční kamera Vám v mnoha případech postačí.

Nekonečné (cyklické) natáčení

Nekonečné neboli cyklické natáčení je užitečná funkce, díky které se Vám nestane, že by Vám došlo místo na paměťové kartě a vy jste tak promeškali jedinečný okamžik. Akční kamera se sama stará o nepřetržité nahrávání. Jakmile dojde k vyčerpání kapacity paměťové karty, kamera bez přerušení nahrávání automaticky přepíše nejstarší záznam. Tuto funkci oceníte nejen při sportu, ale v kombinaci s G-senzorem i v autě či na motorce. Kameru MagiCam S60 tak můžete využít i jako plnohodnotnou černou skříňku.

Sekvenční fotografie

MagiCam S60 umožňuje díky nejmodernějším technologiím pořizovat sekvenční fotografie. To znamená, že za jedinou vteřinu pořídíte hned několik snímků, z nichž si později vyberete ten nejlepší. Fotit můžete 3, 6 nebo 8 fotografií za vteřinu v rozlišení 12MP. K dispozici Vám je také režim série snímků, ve kterém kamera bude fotografovat tak dlouho, dokud nestisknete tlačítko stop. Zvolit si můžete interval mezi jednotlivými snímky 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 nebo 20 sekund.

Široké spektrum příslušenství

V základním balení naleznete velké množství příslušenství, které Vám manipulaci s kamerou ještě více usnadní. Jde o velké množství držáků, montážních doplňků a spoustu dalšího příslušenství. Tím to ale rozhodně nekončí, kameru můžete Vašim potřebám a požadavkům přizpůsobit ještě lépe. Nabízíme velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.

1/4″ stativový závit

Kamera disponuje klasickým stativovým čtvrtpalcovým závitem, díky čemuž ji můžete připojit nejen na dodávané držáky a příslušenství. Můžete jednoduše použít i běžné stativy a držáky od všech výrobců.

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete nahrávat zvuk stereo, a to v kvalitě 48 kHz. Těšit se přitom můžete na vynikající a čistý záznam. K dispozici Vám je také automatické řízení hlasitosti. Ke kameře je také možné připojit externí mikrofon například pro pořízení profesionálního videorozhovoru či televizního záznamu.

Variabilní úhel

S variabilním úhlem záběru si nastavíte kompozici záznamu přesně podle Vašich představ. Sami si v dané situaci zvolíte nejvhodnější úhel, a tak Vaše videa budou vždy úžasně pestrá a kreativní. Kamera MagiCam S60 Vám nabízí úhel záběru až 150°, přičemž na výběr máte široký, střední, úzký a extra-úzký úhel.

Časovač snímkování a videa

Kamera MagiCam S60 umožňuje pořídit fotografii nebo zahájit natáčení až po uplynutí zvoleného časového intervalu. Díky tomu získáte čas pro přípravu perfektní kompozice. Natáčení můžete odložit o 5, 10 nebo 20 vteřin, v případě fotografování máte na výběr 3, 5 nebo 10 vteřin.

Tlačítka na focení a video

Žádné složité nastavování režimů, žádné zdlouhavé přizpůsobování kamery k fotografování. S kamerou MagiCam S60 pořídíte snímek snadno a rychle, a to pomocí pouhých dvou tlačítek na přepínání mezi fotoaparátem a kamerou. Díky tomu Vám už žádný okamžik neunikne.

Rozšiřitelný obal

Ke kameře si můžete dokoupit voděodolný mikrofon, se kterým pořídíte záznam se zvukem i ve vodotěsném pouzdru. Pouzdro ochrání Vaši kameru před kontaktem s vodou a vy se tak můžete nerušeně věnovat natáčení fascinujících záznamů.

Vypnutí OSD menu

Sportovní kamera MagiCam S60 umožňuje vypnout zobrazování OSD menu. To oceníte například při online přenosu přes HDMI kabel nebo WiFi. Skryjete totiž nežádoucí ikony, jako je stav baterie a rozlišení, a budete vysílat pouze samotný obraz bez těchto rušivých elementů.

Režim středové expozice

Kamera MagiCam S60 je vybavena režimem středové expozice, který klade důraz především na střed. Perfektně Vám proto poslouží i v případě, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí.

Paměť až 64GB

Akční kamera MagiCam S60 podporuje micro SD karty, a to až do velikosti 64GB. S nedostatkem místa pro Vaše videa si tak nemusíte lámat hlavu. Doporučujeme Vám používat značkové paměťové karty třídy Class 10. Poskytují dostatečný výkon pro zaznamenávání záběrů ve vysokém rozlišení a o vysoké frekvenci. Paměťová karta není součástí balení.

Micro HDMI port

Kamera MagiCam S60 je vybavena micro HDMI portem, takže není problém ji připojit prakticky k jakémukoliv modernímu televizoru s podporou HDMI. Díky tomu můžete přímo z kamery přehrát Vaše videa rodině a přátelům v nejvyšší FULL HD kvalitě.

Obsah balení ke kameře

display

1x barevný TFT LCD displej

pzd

1x vodotěsné pouzdro do 100m

1

1x vnitřní baterie

2

1x odnímatelná dvířka pro použití bez LCD

no_case_holder

1x case free bracket

1x fast plug-in

3_way

1x konektor

sticky_holder_2

1x samolepicí držák zaoblený

sticky_holder

1x samolepicí držák rovný

1

1x vložky proti vlhkosti

1

1x dlouhý šroub

usbkabel

1x USB kabel

1

1x bezpečnostní šňůrka

1

1x pouzdro (obal) na kameru a příslušenství


O značce AEE

Za značkou AEE stojí více jak 20 let zkušeností v oblasti fotografie a videa. AEE je jedna z nejúspěšnějších značek na asijském trhu a nyní rychle dobývá zbytek světa. Díky svým dlouholetým zkušenostem a díky své technické vyspělosti může AEE snadno konkurovat jiným, mnohem známějším značkám. Velkou výhodou AEE, konkrétně Magicam S60 je kompletní balíček, který již obsahuje barevný TFT LCD displej, vodotěsný kryt s plochou čočkou a velkou spoustu příslušenství.

Vynikající technická úroveň a dobrá cena můžou jít ruku v ruce!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

AEE - kamera MagiCam S60

AEE - kamera MagiCam S60

Akční Full HD kamera, 1080p 60fps, 720p 120fps, 16Mpix, WiFi, videotimelapse, G-senzor, vodotěsné pouzdro do 100m, barevný TFT LCD displej, nepřetržité focení, sekvenční fotografie až 8sn./s, cyklické natáčení.